درباره ما
سالگرد میلاد حضرت امام علی (ع) و روز پدر مبارک باد
بخش مشاوره شرکت مقاوم سازی ساختمانی سازه کار :   Tel: 026-32776615

درباره ما

گروه مهندسین مشاور سازه کار با هدف بهبود و ارتقاء سطح کیفی و کمی در زمینه آسیب پذیری و بهسازی لرزه ای و مقاومسازی ساختمان های موجود با فعالیت طرح و اجرا تاسیس گردیده است . در این زمینه ضمن شناسایی و انجام مطالعات زیربنایی در بکارگیری تکنولوژی های پیشرفته روز که در بسیاری از کشورهای جهان نیز متداول می¬باشد دانش و تجربه قابل توجهی را کسب نحوه است که در این راستا دارای یکی از بیشترین تجربیات اجرایی در کشور ، به همراه مجموعه ای از مجرب ترین کادر فنی می باشد .
در ادامه استراتژی فوق الذکر، این شرکت با تشکیل گروه های تخصصی و ارتباط با مراکز علمی و تحقیقاتی و پشتیبانی فنی و علمی از طرح های پژوهشی و زمینه های تحقیقاتی در گسترش آمادگی و فعالیت خود به صورت زیر کوشا بوده ؛
1-   واحد اجرایی ساختمان 
2-   واحد طراحی سازه
3-   واحد مقاومسازی و بهسازی پروژه های ساختمانی ، صنعتی و....
4-   واحد بازرگانی و امور بین الملل و حقوقی
5-   واحد شیمی –ساختمان                 
6-   واحد تحقیق و توسعه (R/D)
که رده فعالیت های بهسازی لرزه ای این شرکت شامل گروه های شهرسازی و معماری ، میراث فرهنگی ، راه و ترابری انرژی ، پست و مخابرات ، صنعت نفت و گاز می باشد .
با توجه به انجام پروژه های بهسازی لرزه ای ، این شرکت دارای آمادگی در خصوص انجام بهسازی لرزه ای در رابطه با انواع سازه های موجود ، تاسیسات زیربنایی ، شریانات حیاتی ، سامانه های آبرسانی وبخش فاضلاب ، بخش انرژی و تاسیسات ، نفت و گاز ، پتروشیمی سازه های شناور و ساحلی ، خطوط انتقال و توزیع تاسیسات و... نیرو می باشد .

تماس با ما

  • کرج، بلوار جمهوری شمالی، کوچه میثم، جنب کانون مهندسین ،ساختمان سرو، طبقه سوم،شرکت سازه کار
  • تلفکس :                                 32776615-026
  • موبایل :     09123463603-09386868504
  • ایمیل:                    info@sazehkar-co.com
  • ساعات تماس با دفتر:  9 صبح الی 2 بعدازظهر